Email: info@tarala.gr | Τηλ: 2108047973

 

Επιτυχόντες

 

 
 
Επιτυχόντες 2019
ΚΕΤ - Cambridge F.C.E - Cambridge CAE - Cambridge ESB
Άγγελος Λοΐζος - Merit Αναστάσης  Μπάγκος - A Θεοδώρα Σαλταγιάννη - C Ιωάννα Δεληδίνα - B2 Pass
Αλίκη Λοΐζου - Merit Αντώνης Παπαδόπουλος - C Μιχάλης Πλατέλας - C Κω/να Ζόμπου - B2 Pass
Νίκος Αντωνόπουλος - Distiction Σοφία Λειβαδαρά - C   Βασίλης Δεληδίνας - B2 Pass
Κατερίνα Παναγιωτοπούλου- Distiction      
ECCE     ECPE
Βασίλης Δεληδίνας     Μαριάνη Chourtsintze 
Μαριτίνα Πουλή      
       
 
 
 
 
Επιτυχόντες 2018
ΓΑΛΛΙΚΟΥ ΙΝΣΤΙΝΤΟΥΤΟΥ
EUROPALSO

ESB

CAMBRIDGE

ΜΥΡΣΙΝ ΖΕΡΒΟΥ Α2
Έλια Ζαφειροπούλου     Stars 2         100% BAΣΙΛΗΣ ΔΕΛΙΔΗΝΑΣ    Β1 Distinction

Μαριάντα  Καρπούζου  KET   With Dinstinction

 

Αθανασία Τρίγκα        Stars 2         100%

ΙΩΑΝΝΑ  ΔΕΛΙΔΗΝΑ          Β1  PASS

Σοφία Αρβανίτη                    KET   With Dinstinction

 

Δημήτρης Στουπάκης Stars 2        100%

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΖΟΜΠΟΥ  Β1  PASS

Aναστάσης Μπάγκος  PET      With Dinstinction

 

Kορίνα Κάζο   Stars 2  100%

 

Αντώνης Παπαδόπουλος PET   With Dinstinction

 

Νίκος Αντωνόπουλος  Stars 2         100%

 

Σοφία Λειβαδάρα  PET          With  Merit

  Αλίκη Λοϊζου        Stars 2          100%

 

Μαριτίνα Πουλή    PET  Pass
 

Νίκος Παπαδόπουλος Stars 2           71%

  Μιχάλης Πλατέλας  FCE  GRADE B
 

Κατερίνα Παναγιοτοπούλου    Begginers      91%

MICHIGAN Πέτρος Παπαγεωργόπουλος FCE   Pass
  Άγγελος Λοϊζος  Begginers       82% ΖΩΗ ΧΑΜΟΥΡΙΔΗ ECCE      707  IELTS
  Έριέττα Παναγιωτοπούλου      Begginers        75% ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ECPE       760 ΜΑΡΙΝΑ ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ   Score : 6.0
  Παναγιώτης Κορρές Begginers        68%  ECCE ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ      Score : 6.5
  Nαταλία Πισσάλα Elementary      83%  Μαριάνη Chourtsintze  
  Χριστίνα Λεμονή Elementary       83%  ECPE  
  Σοφία Σαχινίδη   Elementary       55%  Δήμητρα Μπλόσκα  
  Δημήτρης Λειβαδάρας  Basic                89%    
 
    
 
Επιτυχόντες 2017
ΓΑΛΛΙΚΟΥ ΙΝΣΤΙΝΤΟΥΤΟΥ
EUROPALSO

ESB

CAMBRIDGE

ΛΙΝΤΑ ΠΑΠΠΑ Β2

ΕΡ.ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ STARS 2

ΛΟΥΚΑΣ ΜΑΛΙΔΕΛΗΣ Β2 Distinction

ΑΝΤΖΕΛΑ ΜΟΥΤΣΑ FCE

 

ΚΑΤ.ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ STARS 2

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΑΧΙΝΙΔΗ Β2 Merit

ΘΩΜΑΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗΣ FCE

 

ΧΡΥΣΑ ΑΘΑΝΑΣΟΥ STARS 2

 

MIXAΛΗΣ ΠΛΑΤΕΛΑΣ ΡΕΤ

 

ΑΓΓΕΛΟΣ ΛΟΙΖΟΣ STARS 2

 

Π.ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΡΕΤ

 

ΣΟΦΙΑ ΑΡΒΑΝΙΤΗ STARS 2

 

 

  ΝΑΤΑΛΙΑ ΠΙΣΣΑΛΑ BEGINNERS

 

 
 

ΣΟΦΙΑ ΣΑΧΙΝΙΔΗ BEGINNERS

   
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΚΑΡΗΣ BEGINNERS

 ECPE PROFICIENCY MICHIGAN  
  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΕΙΒΑΔΑΡΑΣ ELEMENTARY  ΜΑΡΙΑ ΣΑΧΑ  
  ΚΩΝΣΤ. ΖΟΜΠΟΥ BASIC  ΑΝΤΖΕΛΑ ΜΠΡΕΓΚΟΥ  
  ΑΝΤ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ BASIC  ΘΑΛΗΣ ΣΑΧΑΣ  
  ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΛΙΔΗΝΑΣ BASIC  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΟΣΧΟΥ  
  ΙΩΑΝΝΑ   ΔΕΛΙΔΗΝΑ BASIC  ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΥΛΗΣ  

 

Επιτυχόντες 2016
ΓΑΛΛΙΚΟΥ ΙΝΣΤΙΝΤΟΥΤΟΥ
EUROPALSO
GOETHE INSTITUTE

FCE CAMBRIDGE

Πέννυ Κούρτη Β2

Ναταλία Πισσάλα

Θοδωρής Κοκκινιάς C2

Φαίη Γιαβασοπούλου  Β2 CAMBRIDGE  A

Τένια Μαρουλή Β2

Σοφία Σαχινίδη

 

Γιάννης Βοσκίδης  Β2 CAMBRIDGE  A

 

Δημήτρης Σκαρής

 

Mαρία Σαχά   Β2 CAMBRIDGE  Β

 

Τζένη Χριστοπούλου

ESB

Θεοδώρα Σαλταγιάννη  Β2 CAMBRIDGE  Β

 

Δημήτρης Λειβαδαράς

Λουκάς Μαλιδέλης  Β1 distinction

Άντζελα Μπρέγκου     Β2 CAMBRIDGE  C

  Κωνσταντίνα Ζόμπου

IELTS

 
 

Αντώνης Παπαδόπουλος

Δήμητρα Κυριακού , Βαθμός : 7

 

 

Επιτυχόντες 2015
ΓΑΛΛΙΚΟΥ ΙΝΣΤΙΝΤΟΥΤΟΥ
MICHIGAN
GOETHE INSTITUTE

FCE CAMBRIDGE

Πέννυ Κούρτη Β1
Εύα Μίχα ECCE Θοδωρής Κοκκινιάς Β2 Νάσος Αντωνόπουλος
Μυρτώ Πακίδη Β1
Βαγγέλης Κοντός ECCE   Γιάννης Παππάς
Λίντα Παππά Β1
Ναταλία Θεοδώρου ECCE    
Τένια Μαρουλή Β1
Εύα Σκουφή ECΡΕ    
  Ευγενία Αγγελοπούλου ECΡΕ    
  Λίνα Μαρίνου ECΡΕ    

 

Επιτυχόντες 2014
ΓΑΛΛΙΚΟΥ ΙΝΣΤΙΝΤΟΥΤΟΥ
MICHIGAN
GOETHE INSTITUTE

CAMBRIDGE

Πέννυ Κούρτη  Α2
Νίκος Σουλιώτης                ALCE Κοκκινιας Θοδωρής Β1 Παύλος Σκολαρίκης          FCE
Μυρτώ Πακίδη  Α2
Πωλίνα Αντιμισιάρη PROFICIENCY Γεωργουσης Γιαννης Β1 Κατερίνα Ζώρζου              FCE
Λίντα  Παππά   Α2
Θανάσης Σουλιώτης PROFICIENCY   Μάριος Πούλιος                FCE
Χαρ. Αναστασιάδης  A2  
Nεφέλη Κοντού      PROFICIENCY   Γιώργος Πούλιος                FCE
Βασιλική  Σκοινά Α2
    Εύα Σκουφή                    CAE 
Τένια Μαρουλή   Α2     Eυγενία Αγγελοπούλου       CAE 

 

Επιτυχόντες 2013
ΓΑΛΛΙΚΟΥ ΙΝΣΤΙΝΤΟΥΤΟΥ
MICHIGAN PROFICIENCY
IELTS

FCE CAMBRIDGE

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΟΥΡΤΗ Α1
ΒΑΝΑ ΚΩΛΕΤΤΗ ΓΕΡ. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ GRD 6.5 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΟΣΧΟΥ GRD A
ΜΥΡΤΩ ΠΑΚΙΔΗ Α1
  ΝΑΥΣΙΚΑ ΤΣΟΠΑΝΙΔΟΥ GRD 7.5 ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ GRD B
ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΧΟΙΝΑ Α1
    ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΚΟΥΦΗ GRD B
ΕΛΕΝΗ ΖΙΑΚΑ Α1
CAMBRIDGE ADV
  ΝΕΦΕΛΗ ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗ   GRD B
ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΒΕΚΡΗ Β1
ΠΩΛΙΝΑ ΑΝΤΙΜΙΣΙΑΡΗ GRD C    
ΦΡΕΙΛΕΝΑ ΚΟΥΡΤΗ Β2      

 

Επιτυχόντες 2012
ΓΑΛΛΙΚΟΥ ΙΝΣΤΙΝΤΟΥΤΟΥ
MICHIGAN ECCE
PET CAMBRIGDE

FCE CAMBRIDGE

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΟΣΧΟΥ DELF B1
ΒΛΑΧΟΥ ΓΙΟΛΑΝΤΑ   ΣΑΧΑΣ ΘΑΛΗΣ   ΑΝΤΙΜΗΣΙΑΡΗ ΠΩΛΙΝΑ
ΝΕΦΕΛΗ ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗ DELF Β1
ΑΝΤΙΜΗΣΙΑΡΗ ΠΩΛΙΝΑ ΝΕΦΕΛΗ ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗ   ΣΚΟΛΑΡΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 
ΦΡΕΙΛΕΝΑ ΚΟΥΡΤΗ DELF Β1
ΜΠΛΟΣΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ  ΣΚΟΥΦΗ ΕΥΑ      ΚΟΝΤΟΥ ΝΕΦΕΛΗ   
ANΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ DELF Β2
CAMBRIDGE ADV
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ  ΝΤΕΜΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  
ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΤΕΜΟΣ DELF Β2
ΚΩΛΕΤΤΗ ΒΑΝΑ 

PROFICIENCY CAMBRIDGE

 
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΟΛΑΚΗΣ DELF C1   ΜΑΡΤΙΝΑ ΓΑΛΑΙΟΥ  
ΒΕΚΡΗ ΝΕΚΤ. ΑΡΤΕΜΙΣ DELF Α2
     

 

Επιτυχόντες 2011
ΓΑΛΛΙΚΟΥ ΙΝΣΤΙΝΤΟΥΤΟΥ
MICHIGAN ECCE
CAMBRIGDE ADVANCED

FCE CAMBRIDGE

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΟΣΧΟΥ Α1
ΒΑΛΙΑ ΚΟΥΣΟΥΛΗ ΜΑΡΤΙΝΑ ΓΑΛΑΙΟΥ ΚΟΥΣΟΥΛΗ ΒΑΛΙΑ
ΝΕΦΕΛΗ ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗ Α2
ΤΖΕΛΙΛΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΚΟΥΦΗ ΚΟΥΣΟΥΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΦΡΕΙΛΕΝΑ ΚΟΥΡΤΗ Α2
ΚΩΛΕΤΤΗΣ ΝΙΚΟΣ   ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ANΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ B1
ΚΟΥΣΟΥΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΚΑΛΥΨΩ ΜΑΓΚΛΑΡΑ B1
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ KΑΤΕΡΙΝΑ   ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΤΕΜΟΣ Β1 ΠΕΠΠΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ   ΕΦΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗ
ΜΑΡΤΙΝΑ ΓΑΛΑΙΟΥ Β2
MICHIGAN ECPE
   
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΟΛΑΚΗΣ Β2
ΜΑΡΤΙΝΑ ΓΑΛΑΙΟΥ    
ΒΕΚΡΗ ΝΕΚΤ. ΑΡΤΕΜΙΣ Α1 ANΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ    
ΜΟΣΧΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Α2 ΝΑΤΑΣΑ ΣΚΟΥΦΗ    
IELTS
GOETHE INSTITUTE

ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΟΠΑΝΙΔΗΣ ΒΑΘΜΟΣ 7.5

ΒΑΛΙΑ ΚΟΥΣΟΥΛΗ B1
  ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Β1

 

Επιτυχόντες 2010
GOETHE INSTITUT
MICHIGAN ECCE
MICHIGAN ECPE
ESB ADVANCED
ΚΟΥΣΟΥΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ B1 ΜΟΣΧΑΣ ΣΠΥΡΟΣ B2 ΝΤΕΜΟΥ ΕΦΡΟΣΥΝΗ C2 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΝΘΟΣ C1
ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ ΛΙΝΑ B1   ΧΑΛΕΓΟΥΑ ΝΤΑΙΑΝΑ C2 ΖΑΛΟΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΑ C1
PET CAMBRIDGE
FCE CAMBRIDGE
ΓΑΛΛΙΚΟΥ ΙΝΣΤΙΝΤΟΥΤΟΥ
ΚΟΥΣΟΥΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΜΑΡΤΙΝΑ ΓΑΛΑΙΟΥ
ΦΡΕΙΛΕΝΑ ΚΟΥΡΤΗ Α1
ΒΛΑΧΟΥ ΓΙΟΛΑΝΤΑ
ΑΝΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ
ΝΕΦΕΛΗ ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗ Α1
ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΝΑΤΑΣΑ ΣΚΟΥΦΗ
ΑΝΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ Α2
 
ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΡΙΓΚΑ
ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΤΕΜΟΣ Α2
   
ΚΑΛΥΨΩ ΜΑΓΚΛΑΡΑ Α2
   
ΜΑΡΤΙΝΑ ΓΑΛΑΙΟΥ Β1
   
ΝΙΚΟΣ ΚΩΛΕΤΤΗΣ Β1

 

Επιτυχόντες 2009
 
ΜΑΡΤΙΝΑ ΓΑΛΑΙΟΥ CAMBRIDGE B1
ΑΝΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ CAMBRIDGE B1
ΝΑΤΑΣΣΑ ΣΚΟΥΦΗ CAMBRIDGE B1
ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΩΚΑΡΗΣ CAMBRIDGE B1
ΝΙΚΟΣ ΒΑΣΟΣ CAMBRIDGE B1
ΗΛΙΑΣ ΦΑΤΜΕΛΗΣ FCE CAMBRIDGE  
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΣΟΥΛΗΣ FCE CAMBRIDGE  
ΚΑΡΥΠΙΔΗ ΕΛΕΝΗ EDEXCEL B2
ΚΩΛΕΤΤΗ ΒΑΝΑ FCE CAMBRIDGE  
ΜΑΡΙΑ ΖΑΛΟΚΩΣΤΑ FCE CAMBRIDGE  
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ESB B2
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΣΟΥΛΗΣ ESB B2
ΗΛΙΑΣ ΦΑΤΜΕΛΗΣ ESB B2
ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕCCE MICHIGAN B2
ΜΙΧΑΣ ΛΟΥΚΑΣ ADVANCED CAMBRIDGE                  C1
ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΝΤΕΜΟΥ ADVANCED CAMBRIDGE C1
ΜΠΕΤΥ ΧΑΛΕΓΟΥΑ CITY & GUILDS C2
ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΤΕΜΟΣ ΓΑΛΛΙΚΟ ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ A1
ΑΝΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΓΑΛΛΙΚΟ ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ           A1
ΜΑΡΤΙΝΑ ΓΑΛΑΙΟΥ ΓΑΛΛΙΚΟ ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ           A2
ΝΙΚΟΣ ΚΩΛΕΤΤΗΣ ΓΑΛΛΙΚΟ ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ           B1
ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΝΤΕΜΟΥ ΓΑΛΛΙΚΟ ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ           B2
ΗΛΙΑΣ ΦΑΤΜΕΛΗΣ GOETHE INSTITUT B2
ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΑΧΑΣ GOETHE INSTITUT B2
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΟΥΡΟΣ GOETHE INSTITUT B2
ΜΙΧΑΣ ΛΟΥΚΑΣ GOETHE INSTITUT B2
ΦΑΤΜΕΛΗ ΦΡΥΝΗ GOETHE INSTITUT B2

 

Επιτυχόντες 2008
 
ΦΑΤΜΕΛΗΣ ΗΛΙΑΣ PET CAMBRIDGE B1 C
ΚΟΥΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ PET CAMBRIDGE B1 C
ΦΑΤΜΕΛΗ ΦΡΥΝΗ FCE CAMBRIDGE B2 C
ΜΙΧΑΣ ΛΟΥΚΑΣ FCE CAMBRIDGE B2 B
ΝΤΕΜΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ FCE CAMBRIDGE B2 B
ΝΤΕΜΟΥ ΕΛΕΝΗ FCE CAMBRIDGE B2 C
ΙΟΥΜΠΑ ΚΑΛΛΗ ADVANCED CAMBRIDGE C1 C
ΧΑΛΕΓΟΥΑ ΜΠΕΤΥ ADVANCED CAMBRIDGE C1 C
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ MICHIGAN ECPE C2
ΚΟΓΙΑ ΗΛΕΚΤΡΑ MICHIGAN ECPE C2
ΡΑΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ MICHIGAN ECPE C2
ΠΑΣΟΥΝΗ ΕΙΡΗΝΗ EDEXCEL B2 Pass
ΜΑΚΡΗ ΜΑΡΙΝΑ EDEXCEL B2 Merit
ΠΑΣΟΥΝΗ ΕΙΡΗΝΗ LANCASHIRE B2 Merit
ΜΑΚΡΗ ΜΑΡΙΝΑ LANCASHIRE B2 Pass
ΤΖΕΛΙΛΙ ΜΑΡΙΕΤΑ LANCASHIRE B2 Pass
ΓΑΛΑΙΟΥ ΜΑΡΤΙΝΑ DELF A1
ΚΩΛΕΤΤΗΣ ΝΙΚΟΣ DELF A1
ΚΩΛΕΤΤΗ ΒΑΝΑ DELF A2
ΝΤΕΜΟΥ ΕΛΕΝΗ DELF B1
ΝΤΕΜΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ DELF B1
ΚΟΥΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ZERTIFIKAT GOETHE B1
ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ZERTIFIKAT GOETHE B1
ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ MICHIGAN ECPE                C2
ΙΟΥΜΠΑ ΚΑΛΛΗ MICHIGAN ECPE                C2

 

Επιτυχόντες 2007
 
ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ FCE CAMBRIDGE  B2
ΙΟΥΜΠΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ FCE CAMBRIDGE  B2
ΜΑΚΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ FCE CAMBRIDGE  B2
ΣΑΧΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ FCE CAMBRIDGE  B2
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ LANCASHIRE B2
ΝΤΕΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ LANCASHIRE B2
ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ LANCASHIRE B2
ΠΑΣΟΥΝΗ ΕΙΡΗΝΗ LANCASHIRE B1
ΤΖΕΛΙΛΙ ΜΑΡΙΕΤΑ LANCASHIRE B1
ΛΥΜΠΕΡΤΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ PROFICIENCY MICHIGAN                       
ΝΑΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ PROFICIENCY LANCASHIRE                      C2
ΚΩΛΕΤΤΗ ΒΑΝΑ DELF A1
ΤΑΜΠΟΥΛΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑ DELF A1
ΝΤΕΜΟΥ ΕΛΕΝΗ DELF A2
ΝΤΕΜΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ DELF A2
ΜΙΧΑΣ ΛΟΥΚΑΣ ZERTIFIKAT GOETHE  
ΛΑΚΑΡΔΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ ZERTIFIKAT GOETHE  
ΦΑΤΜΕΛΗ ΦΡΥΝΗ ZERTIFIKAT GOETHE  

 

Επιτυχόντες 2006
 
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΛΑΚΑΡΔΗ PROFICIENCY MICHIGAN  
ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΡΥΣΑΦΗΣ PROFICIENCY MICHIGAN  
ΕΛΕΝΗ ΝΤΕΜΟΥ DELF  
ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΝΤΕΜΟΥ DELF  
ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΛΑΚΑΡΔΗΣ FCE CAMBRIDGE   
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΑΜΠΟΥΛΕ ΕCCE MICHIGAN  
ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΛΑΚΑΡΔΗΣ ΕCCE MICHIGAN  
ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΝΤΕΜΟΥ PET CAMBRIDGE  
ΙΟΥΜΠΑ ΚΑΛΛΗ PET CAMBRIDGE  
ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ PET CAMBRIDGE  
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΜΑΝΙΤΗΣ ADVANCED  MICHIGAN      
ΝΤΑΊΑΝΑ ΧΑΛΕΓΟΥΑ ADVANCED  MICHIGAN      

 

Επιτυχόντες 2005
 
AΓΓΕΛΙΚΗ ΛΑΚΑΡΔΗ  ADVANCED  MICHIGAN  
ΒΑΓΙΑ ΠΡΕΚΑ PROFICIENCY  MICHIGAN  
ΟΡΕΣΤΗΣ  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ZERTIFIKAT  
KATEΡΙΝΑ  ΝΑΣΤΟΥ    ZERTIFIKAT  

 

Επιτυχόντες 2004
 
BAΓΙΑ ΠΡΕΚΑ    DELF Α4 - Α6
ΝΤΑΙΑΝΑ  ΧΑΛΕΓΟΥΑ  FCE CAMBRIDGE  
ΧΡΙΣΤΙΝΑ   ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗ  ADVANCED  CAMBRIDGE  
ΣΤΑΘΗΣ  ΠΑΝΕΤΑΣ   LONDON UNIVERCITY Β2

 

Επιτυχόντες 2003
 
ΔΗΜΗΤΡΗΣ   ΓΙΓΙΝΗΣ       T.O.EF.L    257/300
ΑΡΤΕΜΗΣ   ΙΩΑΝΝΟΥ  FCE CAMBRIDGE  
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΚΑΡΑΔΕΔΕΣ    FCE CAMBRIDGE  
ΜΠΕΤΥ  ΧΑΛΕΓΟΥΑ FCE CAMBRIDGE  

 

Επιτυχόντες 2002
 
ΓΩΓΩ   ΤΑΣΟΥΛΑ   DELF A3 - A4

 

Επιτυχόντες 2001
 
ΔΗΜΗΤΡΗΣ   ΚΑΡΩΝΗΣ   DELF A1 - A2
ΒΑΓΙΑ  ΠΡΕΚΑ  DELF A4
ΧΡΥΣΑ  ΠΕΡΑΚΗ  DELF A4
AΓΓΕΛΙΚΗ  ΛΑΚΑΡΔΗ  DELF A4
ΒΑΓΙΑ  ΠΡΕΚΑ           DELF A4
ΑΡΤΕΜΙΣ    ΛΑΚΑΡΔΗ    DELF A1
ΜΠΕΤΥ  ΧΑΛΕΓΟΥΑ   DELF A1 - A2
ΓΩΓΩ  ΤΑΣΟΥΛΑ     DELF A1 - A2
ΑΓΓΕΛΙΚΗ  ΛΑΚΑΡΔΗ   FCE CAMBRIDGE  
BAΓΙΑ ΠΡΕΚΑ   ADVANCED MICHIGAN                                       

 

Επιτυχόντες 2000
 
ΕΙΡΗΝΗ ΤΣΙΣΤΡΑΚΗ  FCE CAMBRIDGE  
ΒΑΓΙΑ ΠΡΕΚΑ   DELF A2 - A3
ΕΙΡΗΝΗ ΤΣΙΣΤΡΑΚΗ       DELF A2 - A3
ΔΗΜΗΤΡΑ  ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ  FCE CAMBRIDGE  
EΛΕΥΘΕΡΙΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ  FCE CAMBRIDGE  
EΛΙΝΑ    ΚΑΤΣΗ  FCE CAMBRIDGE  
TAKHΣ  ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ    STANDARD PALSO                    
BAΓΙΑ  ΠΡΕΚΑ    FCE CAMBRIDGE  
ΜΑΚΗΣ  ΚΑΠΑΔΕΔΕΣ     Τ.Ο.Ε.F.L                              225/300     

 

Επιτυχόντες 1999
 
ΓΕΩΡΓΙΑ  ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ  FCE CAMBRIDGE  
AΓΓΕΛΙΚΗ    ΛΑΚΑΡΔΗ    DELF A1 - A3
MΑΝΙΑ  ΓΕΡΟΥ   DELF A2 - A3
ΧΡΥΣΑ ΠΕΡΑΚΗ    DELF A1 - A3
ΒΑΓΙΑ ΠΡΕΚΑ  DELF A1
ΕΙΡΗΝΗ ΤΣΙΣΤΡΑΚΗ   DELF A1
ΝΙΚΗ  ΓΙΑΝΝΑΚΑ    DELF A2
KATEΡΙΝΑ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ  FCE CAMBRIDGE  
ΕΥΗ   ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ    FCE CAMBRIDGE  
ΝΑΤΑΛΙ ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΥ   DELF A1 - A2 - A3

 

Επιτυχόντες 1998
 
ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΚΟΥ     FCE CAMBRIDGE  
ΝΙΚΗ  ΓΙΑΝΝΑΚΑ  FCE CAMBRIDGE  
ΝΙΚΗ  ΓΙΑΝΝΑΚΑ  DELF A3 - A4
KΩΣΤΑΣ  ΚΟΝΤΕΣ  FCE CAMBRIDGE  
AΝΔΡΕΑΣ  ΧΡΥΣΑΦΗΣ   FCE CAMBRIDGE  
ΧΑΡΙΚΙΜΩΝ  ΚΑΡΑΛΑΣ  FCE CAMBRIDGE  
ΒΙΤΑΛΙΑ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ    FCE CAMBRIDGE  
ΜΑΝΙΑ   ΓΕΡΟΥ    DELF A1
EΦΗ  ΜΕΝΕΓΑΚΗ     DELF A1

 

Επιτυχόντες 1997
 
ΧΑΡΙΚΙΜΩΝ    ΚΑΡΑΛΑΣ       DELF  A1
ΠΑΥΛΟΣ    ΜΩΥΣΙΔΗΣ   STANDARD      PALSO                            
BITAΛΙΑ   ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ   FCE CAMBRIDGE  
ΣΟΦΙΑ   ΚΟΛΛΙΝΙΑΤΗ  FCE CAMBRIDGE  
ΑΚΡΙΒΟΣ     ΝΙΚΟΣ   FCE CAMBRIDGE  
ΝΙΚΗ   ΓΙΑΝΝΑΚΑ    DELF A1

 

Επιτυχόντες 1996
 
HΛΙΑΣ   ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ   FCE CAMBRIDGE  
ΧΡΙΣΤΙΝΑ  ΤΟΥΜΠΑ           FCE CAMBRIDGE  
EΦΗ   ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ           FCE CAMBRIDGE  

 

Επιτυχόντες 1995
 
EYH  XΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ   DELF A1

 

Επιτυχόντες 1994
 
XΡΙΣΤΙΝΑ    ΚΟΛΛΙΝΙΑΤΗ   FCE CAMBRIDGE  
ΓΩΓΩ     ΛΑΔΟΝΙΚΟΛΑ    FCE CAMBRIDGE  
ΔΗΜΗΤΡΗΣ   ΡΑΛΗΣ      FCE CAMBRIDGE  

 

 

Επιτυχόντες 1993
 
ΜΑΡΙΑ  ΑΜΑΡΓΙΩΤΑΚΗ   FCE CAMBRIDGE  

 

Επιτυχόντες 1992
 
ΔΗΜΗΤΡΗΣ   ΓΙΓIΝΗΣ     FCE CAMBRIDGE  
AKΡΙΒΗ   ΠΡΟΣΗΛΙΑΚΟΥ     FCE CAMBRIDGE  

 

Διδάσκονται

  • Αγγλικά

  • Γαλλικά

  • Γερμανικά

Επικοινωνία

 
Κυπρίων Αγωνιστών
& Φιλικής Εταιρείας
Νέο Μαρούσι
 
2108047973
 
info@tarala.gr
 
 
facebook_page_plugin